piątek, 24 marca 2017

PrzedOSTATNI kęs.

Co prawda nie lubimy pożegnań – dlatego chcieliśmy spierdolić bez słowa – ale szczontki sumień i kultur naszych nie pozwoliły na aż tak błyskotliwy „The end“. 

Tak wienc…


Drodzy Parafianie!

Ite, missa est. Idźcie, ofiara spełniona - można stosunkowo często usłyszeć przy różnych okazjach. Takoż i my pragniemy niniejszszym zakomunikować, iż tutejszy blog kończy swoją działalność. Dziękujemy Wam, którzy przez ponad trzy lata ofiarnie klikaliście na bucowskie poletko. Mamy nadzieję, iż przedstawiona tfurczość podobała się wszystkim, którym miała się podobać i nie podobała się wszystkim, którym nie miała się podobać. Lub odwrotnie.

Nie zawieszając piórek na kołkach, wybrane – stosownie zaktualizowane i rozszerzone - teksty postaramy się kiedyś wydać w formie książkopodobnej.

Jeszcze raz dziękując wszystkim Parafiankom i Parafianom za złożenie ofiary w formie poświęconego czasu i komputerowych oraz szarokomórkowych mocy przerobowych…

Serdecznie pozdrawiamy z bucowskim Dasz Bur,

Wojtek Wojciechus Bołoz

R.Andrzej Krysztofiński (vel Daniel A. Kałużycki)


16 komentarzy:

 1. ŁAJ. Przeca misja nie ukończona.

  OdpowiedzUsuń
 2. ...i pamiętajcie - klaty do przodu i bądźcie Predatorami! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ogoreczka malosolnonego pod setuchne czystej to Predatorom chyba wolno ?
   Predator Rerzyser Eks - Redachtor Starszy (to sie nie zmienilo)
   DAKa

   Usuń
  2. Nie wolno ;) . Najprawdziwniejsi Predatorzy małosolnych pod setkę nie potrzebują. Nawet pod dwie setki. ;)
   Redachtor Rerzyser Jubiler Starszy Wielki Groźny;) już siem tak nie wzbrania przed rerzyserowaniem. ;) ;)
   Redachtorze, Pszę sobie wyobrazić takom scenkę "Eko - oszo": Pan "Piróg" jako sprzedawca m.in. ośmiorniczek stoi za ladom, obgryzajonc paznokcie (kolejka rośnie...). Przychodzi Pani "Krupa" ... i zamiast stanąć grzecznie w kolejce, kładzie siem z ok. pół metra;) wysokości na biurko ustawione pomiędzy ladą chłodniczą, a krzewem cytronu (odm. "ręka Buddy"). Mówi: "Dwadzieścia deka ośmiorniczek z kościom poproszę!" (tekst Redachtora Starszego; możliwe, że odrobinę zmieniony), rzuciwszy sakiewkę z drobnicą monet... ;)

   Usuń
  3. O obsade trzeba by siem stosowna postarac. .....:))))

   Usuń
  4. 1 kwietnia niedaleko, to może siem bendom zgłaszać... ;) ;)))) :D :D

   Usuń
 3. fcale nie spełniona ! ta ofiara ! ( dopiero mogła by sie )ale.... dzięki za Waszą obecność ( może dlatego, że Wasze obserwacje to woda na mój młyn ;) ). Mam nadzieję, że spotkam Was jeszcze w sieci bo mądre i wartościowe z Was chłopaki . ( póki co nie zamierzam umierać zanim Was nie znajdę bo .... nie wytrzymacie- mimo i na przekór :P )

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupię sobie komplet, będzie czym podcierać dupe kiedy zabraknie taśmy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm..........................................................
   Panie... Spsuł Pan ilość (7) komętaży pod postem. Nie wstyd Panu...?

   Usuń
 5. To co napiszę, jest zupełnie "na poważnie" ... żadna złośliwość... Właśnie przeczytałem "Ostatni kęs" w Maci Łowieckiej i... szczerze dziękuję, za to co zrobiliście dla łowiectwa. To nic, że forma nie zawsze mi odpowiadała (zostałem nieźle obrzucony gównem, przy okazji jakiegoś sporu) - to drobiazg, przy ogromnej pracy jaką wykonaliście. To, że nie z wszystkimi Waszymi tezami i poglądami się zgadzałem - nie znaczy, że nie doceniam Waszej publicystyki. Wiem, że "ciągnie wilka do lasu" i ostatni kęs nie będzie ostatnim, ale to akurat żaden defekt - a pożytek dla łowiectwa. Szczerze dziękuję.
  Darz Bór !

  OdpowiedzUsuń
 6. ( ;) DaszBobry, podzienkowania, to żeby nie było tak słodko :P : f. nr 11: f. f. - it's all Your fault... ;) ;) )

  I będą kwiaty dla Redachtorów... (w marcu trochę trudno o nie)

  Dla Redachtora Młodszego: https://zapodaj.net/49d1991fa65e3.jpg.html
  https://zapodaj.net/2a44a4c8f7631.jpg.html

  https://zapodaj.net/436c061fca13b.jpg.html

  Dla Redachtora Starszego: https://zapodaj.net/df7eda3f2525a.jpg.html
  https://zapodaj.net/01af296dac0e8.jpg.html

  https://zapodaj.net/92564f7bb51d1.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Redachtor mlodszy dziemkuje z glembi plytkiego serca i solennie obiecuje, ze wszystkie kwiatki bedzie regularnie podlewal. Wlasnymi plynami fizjologicznymi, najczesciej poalkoholowymi. ;)) Buzi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) :)
   Red. Młodszy, tylko siem nie pomyl i nie podlej kwiatów Red. Starszego... ;) ...A jeśli siem zgodzi, to omijaj (przy tym czerwonym) renke "małego Buddy". ;)

   Usuń
 8. Zamknięcie tego bloga, to głupi pomysł! Oczywiście mierził i mierzi mnie nadal styl "władcuf móch", ale merytorycznie byliście bardzo wysoko. Liczę na powrót!
  lux

  OdpowiedzUsuń