piątek, 1 kwietnia 2016

Dobra Zmiana dotarła do buców!

Pragniemy zakomunikować Dobrą nowinę, czyli Zmianę wszystkim Czytelnikom naszego bloga! Zarówno tym, którzy konsumują bucowską tfurczość z uśmiechem na twarzy, jak i tym, którzy czynią to ze wstrętem i odruchami wymiotnymi też.

Po długich i wyczerpujących pertraktacjach z Redakcją jednego z największych polskich czasopism o tematyce łowieckiej zgodziliśmy się przejąć prowadzenie rubryki „Buce nieletnim, nieletnie bucom“. W tym miesięczniku. Inauguracja będzie miała miejsce punktualnie i prawdopodobnie w Dzień Dziecka sezonu łowieckiego 2016. Z całą mocą pragniemy podkreślić, że nie oznacza to, iż jesteśmy sprzedajni. Tylko, że naszą tfurczość będzie można też kupić.
 

W związku z przejęciem nowych obowiązków ku chwale myslistffa narodowego, zmuszeni będziemy zaprzestać wydawania bloga w dotychczasowej formie i zaproponujemy Wam nową, czyli inną. W ramach Dobrych Zmian w samej Redakcji bloga wpisy redachtora młodszego Wojciecha Wojciechusa Bołoza będą ukazywać się pod pseudonimem Daniel A. Kałużycki, natomiast redachtor starszy Daniel A. Kałużycki będzie publikował pod pseudonimem Wojciech Wojciechus Bołoz.

Szczegóły z detalami już wkrótce.

Dasz Bur.
 
P.S. Źródło, z którego pochodzi powyższy obraz w formacie jpeg'ie, to Łowiec Polski, a właściwie wirtualna strona internetowa Łowca.

3 komentarze:

 1. Na razie nie dam..., bo się s/u-krzyżowaliście... ;)
  Poczekam na dalsze ustrojstwa...związane ,,łowczym,,... Polski.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proponuje poczekac na detale ze szczegolami lub szczegoly z detalami. Polnoc juz minela. Cicho wszedzie. Glucho wszedzie. Redachtor Mlodszy chyba spi i nie chrapie.
  daka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ,Stary niedźwiedź, mocno śpi...
   Co to będzie, co to będzie... :)

   Usuń